BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009-12-08 20:02

Romantiškas, seksualus ir be galo mielas!

Į komentarus

Norisi net murkti, apie tai pagalvojus… Taip, taip, tai tas trendas, kuris vaikšto paskui jau gana ilgai, bet tik dabar pradėjo lukštentis pirmosios jo plaštakės. Ak, jis pats kaip plaštakė! Juo apgaubtos Londone, Camden town įsikūrusios parduotuvėlės užburia! Kai įeini, tave pasitinka siauras praėjimas, nukabinėtas nėriniais ir blizgučiais, ramus džiaziukas ir pastelinės spalvos. Balta drobinė suknelė, vilnonė skrybėlaitė, pakabutis-keksiukas, plunksnuotas rožinis švarkelis ir daug daug švelnumo. Ar aš paminėjau raštuotas pėdkelnes ir tobulus batus? Romantiniais paveikslėliais nukabinėtos sienos ir tarp aksesuarų pardavinėjamos mažos piliulės, kurias atidarius rasi mažą popierėlį slaptam meilės laiškeliui. Mmm… Tokiose parduotuvėse tikrai galima pasijusti kaip mylimojo rankose! Tačiau mes - ne apie parduotuvėles, o apie sensacijas!

Šio mergaitiško trendo apsėdimas - plunksnos. Jos visur - plaukuose, ausyse, švarkeliuose, bliuzelėse, kelnėse, sijonuose, suknelėse, batuose… Plunksnas galvoje pamėgau as asmeniškai - jos gali būti segamos tiesiog į plaukus, po bantuku, ar priklijuotos prie lankelio. Taip pat labai žaviai atrodo plunksnomis dekoruotos tiaros ar auskarai. Plunksnos plunsnos plunksnos! Tiesa, nereikia pamiršti, kad tai, taip pat kaip ir kutukai (kuriu pamiršti irgi nereiktų), yra vienetinis akcentas. Užsidėjus sijoną, dekoruotą plunksnomis nederėtų autis plunksnuotų batų, antraip atrodysite kaip McChicken viščiukas. Nors… Viščiukas nebūtų taip jau ir blogai, gal koks pakeleivis mesteltų centą ar kitą, kaip gatvės mimui.

Be plunksnų į jūsų akiratį taip pat norėčiau įtraukti ir smeiges bei žvynelius. Dabar smeigės nebėra skirtos tik pankams, o žvyneliiai - tik fyfyoms. Kaip jau esu minėjusi ankščiau - dabar yra ant bangos derinti viską su viskuo, o maišyti stilius ir išgauti naujas jų atšakas yra net labiau negu būtina/pagirtina/diviška. Štai pavyzdžiui jau seniai mano pastebėta DIY (Do It Yourself) mėgėja Roxanne Fequiere siūlo maišyti smeiges ir žvynelius, o negana to - jais dekoruoti savo pėdkelnes. Tiesa, smeigės dažniausiai yra vartojamos tašėms ir batams (ant odos jos atrodo kur kas geriau, nei ant trikotažo ar kitos lengvesnės medžiagos), kai, tuo tarpu žvyneliai - viršutiniams drabužiams. Tai, aišku nieko nereiškia be to, jog, pavyzdžiui suknelę su smeigėmis rasti bus kiek sunkiau, nei su žvyneliais. Tačiau pavizdys apačioje rodo panelę, pačią patobulinusią savo drabužį.

P.s. Šį šeštadienį jau laukite teminio gatvės fotoreportažo!

P.p.s. Šias ir daugumą kitų nuotraukų talpiname internetiniame photobucket albume.

P.p.s. Puikią žvynelinę suknelę dėvėjo Sabrina iš Gossip Girl; pirmojo sezono antroje serijoje.

Emilija Kvieskaitė

Patiko (14)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

  • Gražus lankelis labai, aš pati prieš porą mėnesių h&m labai gražius buvau radusi du, bet apipešioti labai ir paskutiniai… Galvoju pati dabar pasidaryti

  • Uoj, taip.. Maniškit irgi nepirktas, nusipirkau įprastą lankelį ir prie jo priklijavau plunksnas - iškart du laimėjimai:
    niekas antro tokio neturi ir kainavo dešimt kartų pigiau!:)

Rašyk komentarą