BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-01-07 19:49

Nauji metai naujai sarmatai^Trendų apžvalga 2010

Į komentarus

Nerimavote mielos draugės ir mieli draugai, dėl vėluojančio mūsų įrašo, sulaukėme net laiškų ir žinučių, tačiau geriausiai mus prižadino Natali Vaisn komentaras. Dėkui, dėkui! Matote, mūsų gražioji diva Aušra šiuo metu yra užsikrovusi darbais darbeliais, tad jos naujo transformerio teks dar truputį palaukti. Tačiau aš, visiems gerai žinoma princesė, kuri visuomet turi laisvo laiko, jūsų nepamiršiu. Šiuos naujus pasitikusi su milijardu fejerverkų Olandijos centre, jums patieksiu šviežiausius ir saldžiausius (šį kartą tikrai saldžiausius) trendus.

Šie metai - ne šiaip nauji metai, bet naujas dešimtmetis. Dešimtmetis tai ne dvylika mėnesių, penkiasdešimt dvi savaitės su trys šimtai šešiasdešimt penkiomis dienomis ir dvigubai daugiau kostiumėlių. Tai ištisi DEŠIMT metų, su ŠIMTU DVIDEŠIMČIA mėnesių, PENKIAIS ŠIMTAIS DVIDEŠIMČIA savaičių ir net TRIMIS TŪKSTANČIAIS, ŠEŠIAIS ŠIMTAIS PENKIASDEŠIMČIA dienų!!! Ar jūs žinote, kiek tai drabužių? Kiek tai porų batelių? O kiek sunaudoto tušo tūbelių? Divos sako: gerai pasiruošk jau pradžioje, kad įpusėjus nereiktų dvejoti.

Taigi pradėsime nuo mieliausio ir saldžiausio širdžiai trendo, kvepiančio šviežiais vaisiais. Taip, tai - pastelinės spalvos! Naujausios 2010 metų kolekcijos Pavasariui/Vasarai pilnos citrininių ledų, vanilės, alyvų ir šiltų kūno atspalvių.

Sekantis, karamelizuotas įvaizdis - The nude look. Nedaug dizainerių savo naujose kolekcijose naudojo šviesias ir žaismingas spalvas. Be vyraujančių pastelių, dažnai matomi ir pilki, žemės, vandens ar kūno atspalviai. The nude look jau matėme ir praėjusiame sezone, tačiau šįkart jis yra labiau išryškintas ir apipavidalintas.  Peter Copping pateikė save kaip nuogalių karalių, savo Nina Ricci kolekcijoje, teigia teampeterstiger. Jo modeliai buvo nuo galvos iki kojų apsirengę skirtingais kūno atspalviais.

Na ir šiam kartui paskutinis, bet tikrai ne praščiausias simpatiškas, nekuklus ir mergaitiškas trendas - kaspinas! Stiliaus žinovai jį pavadino Take a bow. Kaspinai ir kaspinėliai jau dažnai naudojami pavasario kolekcijose. Jie būna nedidukai, vidutiniai, ar net labai dideli. Jie - dažnai rišami į plaukus, segami po kaklu, ar tampa puikia drabužio detale prisiūti ant petuko, klubo ar liemens. Pastarasis yra mano mėgstamiausias. Kaspinėlis paprastą, kasdienį drabužėlį papraščiausiai padaro labiau elegantišką ir moterišką, o didelis kaspinas - ekstravagantišką ir koketišką. Skanaus!

P.s. Mūsų albume galite rasti mano naujų nuostabių batų foto!!!!!!!

Emilija Kvieskaitė


Patiko (9)

Rodyk draugamsKomentarai (5)

 •   Violeta
  2010-01-07 20:07

  Nais!!!! Net petruskeviciui patiktu :D

 •   Vilma
  2010-01-07 20:16

  w0w :] Princese, naujieji metai Olandijoje? I’m imprest ;D Iš tiesų kuo toliau skaitau tavo blogus, tuo labiau lieku sužavėta. Ne tik tavo tobulėjimu ir išmanymu, bet ir tavimi kaip atsiskleidžiančia asmenybe. Tu turi talentą :D žinau nors ir neišmanau madų :}

 • Dėkui, dėkui…:)
  Violeta, drįstu teigti, kad Petruškevičius tikrai nėra rodiklis:)
  Vilma, jūs, panele, kaip visada mane gėdinate..:)

 • Emilija, dabar valgau zefyrus ir geriu arbata su citrina, o shitas tavo irashas puikiai dera prie mano deserto. Buroj tirpsta!;))))

 • veri nais ;)

Rašyk komentarą