BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009-11-25 16:55

Liūtai, tigrai ir glitter

Į komentarus

Atsiprašau. Labai atsiprašau dėl tokio nedovanotino delsimo su nauju įrašu.

Bet! Tam yra labai geras pateisinimas. Kaip jau tikriausiai supratote (taip taip!) lankiausi Londone. Tiesa, neilgai, bet pakankamai tam, kad pasisemčiau begalę idėjų. Ak, tiesa, to laiko užteko ir apsipirkti.

Tačiau nepaisant puikiai nusisekusio lagaminų perpildymo, norėčiau papasakoti vieną istoriją apie makiažą. Taip taip, makiažą. Atsimenu, prieš metus nusipirkau blakstienų tušą su blizgučiais “Magic Dust”. Juokiausi tada, galvojau “Na ir kurgi aš tokį panaudosiu? Nebent teminiame vakarėlyje ateivių invazija“. O šiandien šis puikus tušas yra geriausias mano draugas!

Dauguma mūsų bijome eksperimentuoti su blizgučiais tik todėl, kad jų visur prilenda, dauguma merginų netgi jaučiasi per senos tokiems “žaidimams”.

Bet aš turiu naujienų : blizgučiai pakito. Jie suaugo. Tiesą pasakius - jie sukietėjo. Be to, atsirado ir begalė priemonių jiems fiksuoti - pavyzdžiui “Lūpų lakas“, galų gale tai padaryti galima netgi vatos tamponėlį apipurškus įprastu plaukų laku (taip kaip padariau aš žemesnėje nuotraukoje).

Dar labiau pamėgau blizgučius, perskaičiusi straipsnį naujame “Vogue” numeryje - meluočiau, jeigu sakyčiau, kad šis žurnalas nedaro įtakos mano gerbūviui.

Šios merginos nuotrauka - yra priežastis, dėl kurios blizgučius reikia pradėti garbinti. Jie ne tik išryškina jos akių spalvą, jie tiesiog šaukia : “Taip, tai mes, tu turi mus pamatyti!”

Nuo šiandien pamėgtasis “Magic Dust” tušas nesitrauks iš mano kosmetinės. Iki kitos “iškotoverčiančiosmakiažosenacijos”

Ta-ta

Emilija Kvieskaitė

Patiko (22)

Rodyk draugamsKomentarai (3)

Rašyk komentarą