BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009-12-19 17:17

Kalėdiniai trofėjai eglutei papuošti

Į komentarus

Bevaikščiodamos Vilniaus gatvėmis kasdien matome vis daugiau gražių ir stilingų žmonių. Vieną dieną stovėdamos katedros aikštėje prie pakrypusios miesto kalėdinės eglutės (O.k. pakrypusi ne pati eglutė, o tik jos viršūnė) sutikome du labai žvitrius jaunuolius, dalinančius skrajutes.Vėliau sutikome dar du jaunuolius, nusiteikusius labai kūrybiškai ir jaunatviškai. Tuomet nusprendėme gražius ir stilingus žmones pasidalinti su savo skaitytojais. Su kalėdiniais sveikinimais - Emilija Kvieskaitė ir Aušra Misiūnaitė jums pristato pirmajį skyriaus “Trofėjai” įrašą!

Mikas ir Algis.

Šiuos du vaikinus pagavome katedros aikštėje dalinančius skrajutes. Sušalę berniukai mus pradžiugino savo šypsenomis ir sklindančiu pozityvu. Dideli pliusai už mėlyną gobtuvą ir apsmukusią kepurę! Prisikrovusios skrajučių į tašes ir kišenes, gavome teisę juos “nušauti”.

Eigintas ir Paulius.

Pagauti Gedimino prospekte jie labai noriai pozavo mūsų objektyvams. Vaikinas su akiniais mus labai nudžiugino dėl akinukų ir banguotų plaukų. Tiesa, suderinta striukė-šalikas-pirštinaitės taip pat gauna daug bonuso taškų!!

Vienintelė “nušauta” mergina mūsų fotosesijoje - Ingrida. Visa Vilniaus gatve ji ėjo už mūsų, o kai ją pastebėjom jau buvo už pusės kilometro, tekina bėgau paskui šią vaikštančią kakavinę paletę! Labai ”ant bangos” - drabužius derinti prie plaukų atspalvių. Iš kur tie batai, Ingrida? Jie mums labai patiko.

Deja, buvo personų, kurių pasivyti nespėjome (teks, visgi, pradėti vaikščioti į gym’a, nebenubėgu net dešimties metrų). Štai keletas jų:

Vaizdas buvo daugmaž toks - “Batai! Batai, batai, palaukit!” Tačiau, kad ir kaip bebūtų gailą, jie nušuoliavo. Gera žinia ta, kad pavyko juos įamžinti. Elegantiškos platformos su šelmiškomis kailio detalėmis. Adooore it!

Ką čia ir bepridurti. Klasika - Converse. Labai šventiškai atrodo raudona tašė ir melsvas paltukas. Pliusas!

Visos nuotraukos šiame įraše - labai geros divų draugės, vardu Gintarė Bogucevičiūtė. Daugiau jos nuotraukų galite rasti čia .

Divos dėkoja jums už dėmėsį. Ačiū, ačiū jums už tai, kad mus taip mylite! Šio ir kitų įrašų nuotraukas ir papildymus rasite mūsų nuotraukų albume .

Iki greito,

Myliu bučiuoju,

Emilija Kvieskaitė

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (6)

Rašyk komentarą