BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2011-11-25 01:16

Ilgai laukus užaugino plaukus!

Į komentarus

Sveiki atvykę į atsinaujinusią Divų buveinę! Pasivaikščiokite po mūsų jau spėjusiais apdulkėti įrašais, pasidalinkite prisiminimais vieni su kitais, tačiau per ilgai neužsibūkite, nes naujame sezone jūsų laukia dar daugiau batų, dar daugiau dramos, daugiau melodramos, romantikos ir grožio! Ir aišku nepaliekant jūsų be visiškos nežinios, divalizmas jums paruošė šiokį tokį sneak peak į jūsų laukiančius dievaitiškus nuotykius!

CUPCAKE MONSTER!

CUPCAKE MONSTER!

O kad neprailgtų laikas laukiant naujų įrašų, desertui paruošėme labai lengvą, tačiau bene geriausią kaukę plaukams stiprinti:

1 Kiaušinis;

5 v.šaukštai (vidutinio ilgio plaukams, jeigu turite ilgesnius, dėkite keliais šaukštais daugiau) Nerafinuoto alyvuogių aliejaus (Extra Virgin)

1 v. šaukštas medaus

Viską gerai išmaišyti, ir tepti ant plaukų. Užsidėkite dušo kepurėlę (arba labai glotnią kepurę), rankšluostį ir taip plaukus laikykite kuo ilgiau! Geriausias patarimas būtų šią kaukę tepti prieš einant miegoti ir išplauti ryte. Šią kaukę išplauti būtina!

Receptas Eugenijos Šimkūnaitės, dušo kepurėlės mūsų :)

Emilija Kvieskaitė

Patiko (8)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

  •   Gintarė
    2011-11-25 13:05

    Reikėtų nepamiršti paminėti,kad nuplaunant kaukę nereikia atsisukti labai karšto vandens:)) nes po to ant galvos liekia kiaušinienė.

  • Visiška teisybė! Ačiū, Gintare!!! :)))

Rašyk komentarą