BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2011-11-25 17:30

Geriau daugiau negu nieko

Į komentarus

Kokius papuošalus derinti prie juodos suknelės? Džinsų ir marškinėlių? Oficialaus kostiumėlio? Atsakymas paprastas - visus. Niekada ankščiau turbūt nebuvo galima išsisukti prie visų derinių pritaikius vieną ir tą patį žiedą, auskarus ar karolius. Dabar tai visiškai ne problema. Svarbu, kad papuošalo/ų būtų kuo daugiau, kuo keisčiau ir mandriau. O jei dar tarp visko pavyks įmaišyti paslaptingumą (tarkim vakare derinant smokey eyes, tamsiu nagų laku ar neįprastomis papuošalų formomis), pasisekimas garantuotas.

Artėjančių sezonų stilius yra labai detalizuotas, švelniai išsišaukiantis (kaukolės derinamos su gėlėmis, spygliai su pastelinėmis spalvomis, kaspinai su ryškiu makiažu) ir formingas. Drabužiai pabrėžiantys formą: nesvarbu ar ta forma būtų trūkūmas ar pliusas, kontrastai šiuo metu yra be galo mėgiami.

Giliau žvelgiant į aksesuarų temą, reikėtų pabrėžti, kad ryškiausios ir labiausiai populiarios detalės šiuo metu yra auskarai, žiedai ir šalikaišalikėliai!

Auskarai

Ypatingas šio sezono arkliukas auskarams - jų dydis. O jei iš tiesų, tai reikėtų sakyti, jog ilgis. Ilgi kaspinuoti auskarai, siaurų juostelių auskarai, auskarai su pliušiniais meškučiais - viskas tinka. Svarbu plaukus sukelti į kuodą ir leisti auskarams žibėti.

Plunksnos

Plunksnos

Ypač! Auskarai su kutais

Ypač! Auskarai su kutais

Žiedai

Šiems mažiesiems mūsų draugams dabar tikrai tinka įrašo pavadinimas “geriau daugiau negu nieko”. Be galo madinga rankose nepalikti laisvos vietos ir praktiškai negalėti pajudinti pirštų dėl susidariusio svorio. Dideli, sidabro-juodos spalvos deriniai, blizgučiai, akutės ir visa kita yra nuostabu.

Ak, ir DAUG DAUG PELĖDŲ!

Karla Olšáková žiedas-kubas puikiai atspindi supermodernių žiedų stilistiką:

Pelėdos!

Pelėdos!

Dar pelėdų!

Dar pelėdų!

Šalikaišalikėliai

Vienas svarbiausių atributų, ypač tokiu žvarbiu ir ligotu oru! Tiesa, šiam aksesuarui paliekam jus ne su skirtingų šalikų nuotraukomis, o su jau spėjusiu išgarsėti internetinėje erdvėje video “25 būdai šalikui dėvėti”

Patiko (13)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

Rašyk komentarą