BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009-10-12 20:03

Foxy. Sudiev, juodi paltai!

Į komentarus

Gatvės vėl pilnos žmonių. Ir vėl milžiniškos spūstys, vėl šalančios ausys, kamščiai. Niekam nepatinka šalti ir šlapi orai, o nuotaiką dar labiau gadina pilkos gatvės. Ne, ne pilkos! Juodos, juodut juodutėlės gatvės. Juodų paltų.  Divos siūlo prasilaužti pro savo įprastą išvaizdą - nuobodų paltą, šaliką ir pirštines - laikas paeksperimentuoti. Šia proga siūlome keletą spalvingų (ir ne tik!) trendų, daliname patarimus, kaip nesušalti ir atrodyti orginaliai! 

Kad mūsų pamėgtiems batams su kutais nebūtų liūdna, šį sezoną užkariavo foxy style švarkeliai. Tikro kailio, arba, kaip siūlo Rebecca Taylor - “Go faux” (iš anglų kalbos išvertus “eik dirbtiniu”) su jos pasakišku žaketu. Tokių, beje, galima rasti ir LINDEX parduotuvėse, kaina - 259Lt. Pire švarkelio derančių kailinių kepuraičių kainos svyruoja nuo 49 iki 69Lt.

Prie batelių taip pat galime derinti ir sunkiasvorį švarką , be abejo, tik su reikiamais aksesuarais - ryškiomis pirštinaitėmis ir snood (pusiau scarf - šalikas, pusiau hood - gobtuvas), kuris yra dažnas šių metų Missoni kolekcijoje.  Snood - nuostabus trendas rudeniui - jis ne tik stilingas, bei turintis begales variacijų, bet dar ir labai patogus bei šiltas.

Šis ruduo yra pasiutęs dėl mini sijonų ir plačiapečių švarkų. Taip, kam gi tie paltai ir kailiniai? Mes puikai atrodome ir be jų. Derindama trumpą sijoną su  plačiapečiu 1983 metų švarku (puspalčiu), atrodysi super hip, negana to - jei būsi su vilnonėmis pėdkelnėmis ir tikrai šiltu vilnoniu švarku, tikriausiai jausiesi netgi geriau, negu dėvėdama džinsus. Štai  Sarah Benrard savo bloge pateikia kelis paminėtojo derinio variantus (Louis Vuitton, Marc Jacobs, Nina Ricci, Balmain) , nors man pačiai daug šauniau atrodo Dolce & Gabbana beždžioniuko a’la haute couture stilius:

Tiesa, jau prakalbus apie beždžioniukus - portalas Glamour.com rašo, kad naujoje Chloé Sevigny kolekcijoje vietos atrado ir drabužiai, įkvėpti filmo Where The Wild Things Are padarėlių. Tai tokie plaukuoti gnomai. Išgirdus šią naujieną, negalima neįsivaizduoti pūkuoto meškėno, tačiau, kad ir kaip tai stebintų, keletas drabužėlių yra visai neblogi ir nešiotini.

Emilija -foxy- Kvieskaitė

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (8)

Rašyk komentarą