BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009-11-02 21:31

Bossa Nova ir šalin vėles!

Į komentarus

Pastarosios dienos, kai kapinėse jautėmės tarsi turistai vidurvasarį ant Palangos tilto, tiesiog spinduliuoja neigiamas emocijas. Slogus oras traukia prie žemės, skauda galvą, nėra nuotaikos…

Baisu.

Ką tuomet daryti? Yra kelios išeitys, kurias atradau šiandien:

a) Nusišauti. Tuomet niekada nebekamuos nei rudeninės melancholijos, nei naujų batų ilgesys. Patartina su durų rankena.

b) Apsipirkti. Visuomet gelbsti iš bet kokios situacijos. Bėda kitur: Lietuvoje yra be galo daug prekybos centrų, kuriose yra begalė vienodų parduotuvių. Bet čia jau atskira problema.

c) Kultūrintis. Ramiai sulaukti savaitgalio, o vėliau nerti į pramogas. Arba mauti į jas šią akimirką. Gelbsti ne visuomet, bet kaip tik tokiam oreliui turiu porą tobulų vakaro (ir ne tik) praleidimo variantų.

Pasilikime su variantu c), nes nusišauti kažkaip nelygis, o naujam sezonui skirta kiaulė taupyklė kolkas apytuštė. Taigi, nusprendžiame pasikultūrinti? Aha… Apsižvalgome aplinkui ir ką matome? Špygą? Nevisai taip. Aplinkui mes matome daug galimybių ir variantų.

Savo super stilingus nerdy glasses galime išbandyti neseniai atsidariusioje padėvėtų (kad ir kaip keistai tai skamba) knygų krautuvėlėje  ”Keista“, kuri yra įsikūrusi netoli ex-Lietuvos kino teatro.

Pavargus nuo skaitymo, akytes galime ilsinti Vilniaus galerijose, arba tiesiog šiltai įsitaisyti naujame “Briusly“, apsikabinti puodelį arbatos, lėkštę makaronų, nusmigti ir prisikelti tik išgirdus programą “Už pulto tik merginos”.

Aišku, būti prižadintai trankios muzikos nėra labai smagu. Taigi reikia grįžti namo, iš spintos išsitraukti savo mažas juodas suknutes kartu su naujais paltukais ir Bottega Veneta delninukes. Taip atrodančios galėtume drąsiai žygiuoti į Šv.Kotrynos bažnyčiioje vyksiantį koncertą “Nostalgiškoji Bossanova“.

Kam dar trūks kultūringos muzikos, prieš akis VDU džiazo festivalis, taip pat vyksiantis ateinančią savaitę… Ką jau kalbėti apie Vilniaus fortepijono muzikos festivalį, vyksiantį filharmonijoje, ir sekmadieninę sakralinės muzikos ir susikaupimo valandą arkikatedros bazilikoje.

Šią programą patartina vykdyti ketvirtadienį. Ne tik todėl, kad dauguma minėtųjų renginių vyks būtent tada (juk knygynas dirbo, dirbo ir dirbs visomis darbo dienomis) tačiau dar ir todėl, kad pasikrauti gera energija reikia jau prieš pradedant linksmintis penktadienio vakarą.

Hm… Sarašiukas atrodo labai jau nuobodžiai .

Taigi, vardan pašėlusių jaunų dienų pamirškime rudens melancholiją bent po vidurnakčio. Vilniaus klubuose: Woo, Pacha, Tamsta, Gravity, Helios, Disco311, Balti drambliai, Mojito nights… Galima vardinti visą naktį, ar ne? Kuris jums atrodo labiausiai “Ant bangos”?

Panelė Emilija Depresija Kvieskaitė

Nulis ledo.

Patiko (5)

Rodyk draugamsKomentarai (3)

 •   jessyy
  2009-11-03 09:10

  hm… ydomiai, naujas stiliukas tavo straipsniuose… gal ir nieko…
  patiko visai…
  o kaip ten del to knygyno? Kur jis tiksliau? Ir kas jis per vienas?

 •   Betty Boop
  2009-11-03 16:28

  Pagaliaaaaaaaaau
  kiek buvo galima laaaaaaaaaukkkt
  I LIKE TARANTINO. ten db dazniausiai einu.
  kewl berniukai paskutinej ft (y)

 • oh my, man irgi patinka tie reiveriai. Ish kur jie?
  Be to, atsakymui i kls - megstu Gravity. Nors daug kas sako kad ten thumbs down,bet man ten priot. vien del Godos savaitrascio….

Rašyk komentarą